Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 30/06/2016.

Tokarz - ślusarz

09-407 Płock, mazowieckie

CNH Industrial Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informujemy, że w chwili obecnej firma CNH Industrial Polska Sp. z o.o. zajmująca się produkcją maszyn przemysłu rolniczego poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie prac ślusarskich,

- Przezbrajanie oraz naprawa elementów tłocznych według potrzeb produkcyjnych,

- Terminowa realizacja powierzonych prac,

- Realizacja zleceń na potrzeby bieżącej produkcji.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne,

- Umiejętność pracy na tokarkach, szlifierkach,

- Umiejętność pracy na frezarce manualnej będzie dodatkowym atutem,

- Łatwość przyswajania nowych metod pracy,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Dobra znajomość rysunku technicznego,

- Uprawnienia i umiejętność spawania MIG.

Zapewniamy:

- Etat w CNH Industrial Polska Sp. z o.o.,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Pracę w dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku.

Firma CNH Industrial Polska Sp. z o. o. w Płocku należy do globalnego koncernu CNH... Industrial, lidera w sektorze dóbr kapitałowych, z ugruntowanym doświadczeniem branżowym, szeroką ofertą produktów i przedstawicielstwami na całym świecie. Poprzez swoje marki CNH Industrial produkuje i sprzedaj: samochody ciężarowe i transportowe (Iveco), maszyny rolnicze i sprzęt budowlany (rodzina marek Case i New Holland) oraz układy napędowe (FPT Industrial).

Płocka spółka specjalizuje się w produkcji i dystrybucji maszyn rolniczych oraz urządzeń marek New Holland oraz Case IH, zaspokajając potrzeby związane z każdą formą działalności rolniczej i hodowlanej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja