Tokarz/ możliwość wdrożenia w obowiązki

Domino Polska Sp. z o.o.

Poznań, Swarzędz, Pobiedziska Bugaj, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta w Biskupicach koło Poznania, prowadzi rekrutację pracownika na stanowisko:

 - tokarz/ z możliwością wdrożenia w obowiązki

Wymagania:

 - wykształcenie zawodowe lub średnie,

 - doświadczenie w obsłudze tokarki konwencjonalnej- nawet bardzo małe będzie wystarczające,

- znajomość rysunku technicznego,

- obsługa narzędzi pomiarowych

Praca na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku.

Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, a następnie zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta.

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
UMOWA NA OKRES PRÓBNY/ STAŁE
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji