tokarz maszyn sterowanych numerycznie (CNC)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

 Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkującej systemy magazynowe, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Nr ref.: 31546
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

 Praca na dziale obróbki mechanicznej, prace na tokarkach sterowanych numerycznie (maszyny CNC) na podstawie dokumentacji rysunku technicznego oraz  za pomocą narzędzi pomiarowych.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych,
  • min 3 lata doświadczenia jako frezer lub tokarz CNC,
  • praca jako operator maszyn CNC,
  • mile widziana umiejętność programowania,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice, żurawie, wózki widłowe

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością pracy na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • oferta jest również skierowana do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności
  • praca na terenie Gliwickiej Strefy Ekonomicznej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)