Opis stanowiska pracy

 Przedsiębiorstwo „HYDROMEL” S.A. z siedzibą główną w Siemianowicach Śląskich poszukuje pracowników na stanowisko TOKARZ / FREZER z doświadczeniem w zakresie obróbki skrawaniem.

Obowiązki:

  • praca w systemie zmianowym,
  • obsługa tokarek konwencjonalnych,
  • dobór odpowiednich narzędzi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • praca w renomowanej firmie z możliwością długofalowej współpracy.

Wymagania

  • minimalne wykształcenie: zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość rysunku technicznego oraz obsługa tokarek konwencjonalnych,
  • sumienność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

W Przedsiębiorstwie HYDROMEL S.A. znajdują się dwa Wydziały Produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne