Tokarz-Frezer Marki/Nadma

Lesko Engineering

Nadma, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prace tokarskie i frezerskie na maszynach manualnych

Realizacja zleceń produkcyjnych

Kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną

Dbałość o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

Wymagania

Wykształcenie zawodowe, średnie lub inne w kierunku mechanicznym, technicznym

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

Dobra znajomość rysunku technicznego
Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
Rozwinięte zdolności manualne
Samodzielność, rzetelność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Praca w systemie zmianowym (6-14, 14-22) w Markach/Nadma

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem maszyn do produkcji i konfekcjonowania etykiet oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji