Tokarz/Frezer CNC FANUC

VHE.ehf

Islandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obsługę: tokarek, frezarek CNC system FANUC

- bliską współpracę z inżynierami i programistami CNC,

- realizację planu produkcji,

- pracę w oparciu o dokumentację techniczną, a także wprowadzanie aktualizacji do dokumentacji,

- przestrzeganie norm jakości oraz zasad BHP,

- diagnozę występujących błędów oraz ich korektę.

Wymagania

- doświadczenie w ww zawodzie

- doświadczenie w programowaniu na poziomie maszyny

- doświadczenie w produkcji

- znajomość rysunku technicznego

-samodzielność

- umiejętność doboru/wymiany narzędzi i wykonywania pomiarów mechanicznych

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

-praca na islandzkich warunkach

-wynagrodzenie 18Euro/h nadgodzina 32Euro/h, system pracy jest 10-cio godzinny, 8h zwyklych( wtym czasie sa dwie przerwy na kawe), 1,5 h nadgodzina oraz 30 min na lunch-za ten czas nie placi firma

- pomoc w zakwaterowaniu

- ubezpieczenie

 Prosimy o  CV w jezyku polskim i angielskim

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy