Opis stanowiska pracy

Zatrudnię tokarza do narzędziowni z wieloletnią tradycją w Mińsku Mazowieckim zajmującą się produkcją form wtryskowych.

Przyjmę osobę z doświadczeniem lub osobę do przyuczenia po szkole kształcącej w kierunku obróbki skrawaniem.

Zakres obowiązków:
  • toczenie precyzyjnych detali jednostkowych,
  • obsługa tokarki CNC (sterowanie Sinumerik),
  • obsługa tokarki manualnej.
  • toczenie zgodnie zgodnie z rysunkiem technicznym,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca zmianowa.
Wysokość wynagrodzenia zależna od posiadanego doświadczenie i umiejętności zawodowych.

Prezentacja firmy

FORMIPLAST jest narzędziownią z ponad 30 letnim doświadczeniem. Specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji