Tokarz CNC - Katowice

Work Service Express.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Tokarz CNC.

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn: tokarka CNC, tokarka karuzelowa CNC
- Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
- Dbanie o sprawny przebieg procesu obróbki
- Precyzyjna obróbka zgodna z wymogami technologicznymi
- Samodzielna zamiana wybranych parametrów na pulpicie sterującym maszyny

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową
- Wynagrodzenie między 2600 a 3200 zł brutto
- Premie uznaniowe
- Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Wymagania:
- Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi z poziomu roboczego
- Umiejętność czytania schematów montażowych i rysunku technicznego
- Znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- Umiejętność oceny zużycia i doboru narzędzi skrawających stosowanych
- Doświadczenie w pracy przy maszynach CNC (około rok czasu)
- Łatwość przyswajania wiedzy technicznej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.