To nie jest standardowe ogłoszenie (:

VST Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wiemy jak nużące może być szukanie ciekawej pracy. Wierzymy, że ta oferta okaże się dla Ciebie interesująca.

Piszemy nietypowe ogłoszenie, aby zainteresować kreatywne osoby!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Wspieramy Organizację Pozarządową poprzez działania marketingowe.
Pracujemy w młodym zespole, bardziej w ruchu niż przy biurku.
Mamy dużo szkoleń, a ścieżka kariery jest wyraźna, wystarczy nią konsekwentnie podążać.
Zarabiamy satysfakcjonujące pieniądze.
Jeździmy po kraju.
Robimy coś dobrego dla środowiska!

Wymagania

Dlatego SZUKAMY:
Osób, które mają otwartą głowę.
Z doświadczeniem w kontaktach z ludźmi, komunikatywnych.
Osób nastawionych na rozwój zawodowy i pracę twórczą, nie odtwórczą.
Osób z min. średnim wykształceniem.

OFERUJEMY:
szkolenia, wysokie zarobki, ciekawą pracę, fajny zespół, ogromne wsparcie, wiele wiele więcej!

Rekrutację prowadzimy do 17 lipca 2015. Nie przegap swojej szansy!

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK!
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi