Tłumaczenia dla serwisu internetowego - praca w domu, dłuższa współpraca

Wordwatch Inc.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Dolinie Krzemowej w USA oraz biurami w Krakowie i Amsterdamie. Tworzymy aplikacje internetowe dla średnich przedsiębiorstw, aby pomóc im reklamować się w Google i podobnych kanałach. Nasze aplikacje obsługują globalny rynek klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Australii. Reklama online to temat na topie; a nasze aplikacje rywalizują o udział w tym rozwijającym się rynku.
Obecnie szukamy do współpracy tłumacza języka niemieckiego.

Kogo konkretnie szukamy?
Osoba, która będzie z nami współpracowała na początek za zadanie będzie miała przetłumaczyć jedną z naszych aplikacji na język niemiecki.
Jednak szukamy kogoś do dłuższej współpracy. W kolejnych krokach gdy pojawi się potrzeba będziemy potrzebowali osoby to tłumaczenia zapytań naszych niemieckojęzycznych klientów oraz naszych odpowiedzi, tak aby żaden klient nie został bez pomocy.

Wymagania

Czego oczekujemy?
- Że bardzo dobrze znasz niemiecki oraz masz doświadczenie w tłumaczeniach.
- Atutem dla nas będzie doświadczenie w tłumaczeniach stron internetowych/serwisów/aplikacji.
- Jeśli dobrze władasz również angielskim – jesteś idealnym kandydatem do współpracy.

Czego możesz oczekiwać?
- Wynagrodzenia to stawka godzinowa – ile przepracujesz tyle Ci zapłacimy.
- Praca byłaby zdalnie z domu, więc będziesz mógł/mogła pracować w dowolnych dla Ciebie godzinach.
- Na pewno zdobędziesz wiedzę z zakresu eCommerce oraz Online Marketingu
- Będziesz mieć okazję do współpracy w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się branży biznesu.

Jeśli Cię zainteresowaliśmy:
Wyślij proszę swoją aplikację z CV z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r.,Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

We are an international company with headquarters in Silicon Valley in t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja