Tłumacz/Tłumaczka języka niemieckiego

Personnel International BPO Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się na rynku międzynarodowym Agencja Pracy Tymczasowej Personnel International BPO Sp z o. o.(nr cert. 5703) poszukuje osoby z biegłą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

• Tłumaczenia ustne i pisemne z języka polskiego na język niemiecki

Wymagania

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego
• Mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci germanistyki
• Dyspozycyjność od połowy lipca do końca września

Oferujemy:
• Pracę dodatkową w międzynarodowej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
• Pozyskanie gruntownej wiedzy z zakresu normy ISO 9001

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa