Tłumacz JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Archeo-Serwis

88-400 Żnin, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekonstrukcjach archeologicznych i naturalnych pokryciach dachowych (więcej informacji o naszej działalności na stronie: www.archeo-serwis.eu)

Na czas wykonywania prac montażwoych oraz renowacyjnych przy zabytkowych obiektach w Austrii oraz w Niemczech poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska:

- wsparcie językowe zespołu pracowników, polegające na pośredniczeniu w rozmowach między kierownikiem budowy a niemieckojęzycznym zleceniodawcą (tłumaczenia ustne),

- gotowość do kilkutygodniowego pobytu za granicą,

- wykonywanie prac fizycznych przy montażu domu z drzewa oraz renowacji zabytkowego dachu (doświadczenie w tym zakresie nie jest wymagane).

Wymagania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

- mile widziana wiedza z zakresu ciesielstwa i/lub dekarstwa (nieobligatoryjnie),

- z uwagi na charakter prac preferujemy zgłoszenia osób płci męskiej.

Warunki zatrudnienia:

- umowa zlecenie, wynagrodzenie wg. stawki godzinowej,

- na czas pobytu za granicą zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie i przejazd. Wyżywienie w miejscu zakwaterowania we własnym zakresie (będzie dostępna w pełni wyposażona kuchnia).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekonstrukcjach archeologicznych i n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie