Tłumacz języka czeskiego

Czechpak Sp. z .o.o.

Wodzisław Śląski, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w biurze w Wodzisławiu Śląskim
Godziny pracy 9:30 - 17:30

Obowiązki:
- Tłumaczenie zleconych tekstów dla klientów czeskich oraz polskich.
- Odpowiadanie na bieżącą korespondencję od klientów czeskich.
- Przyjmowanie paczek od kuriera.
- pośrednia obsługa klienta

Wymagania

Wymagania:
- Komunikatywność oraz terminowość w wykonywaniu zleceń.
- Prace drobne wykonywane na bieżąco.
- Punktualność - nasi klienci wymagają docenienia ich czasu.
- Język czeski wymagany w stopniu zaawansowanym.

Prosimy osoby które zapoznały się z powyższym tekstem o przesłanie CV jeśli są chętne przejść dalszy etap rekrutacji.

W CV proszę dołożyć informacje o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowo powstałą firmą, prezentująca nowoczesne rozwiązania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce