Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
Obsługa czesko języcznej korespondencji – wsparcie administracyjne firmy
Prowadzenie tłumaczeń ustnych w j. czeskim
Dokonywanie tłumaczeń dokumentów handlowych , technicznych oraz urzędowych w j. czeskim
Współpraca z działem księgowości oraz prawnikiem

WYMAGANIA :
Zaawansowana znajomość języka czeskiego
Komunikatywność
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Skrupulatność i odpowiedzialność
Gotowość do podróży na terenie Republiki Czeskiej
Znajomość przepisów podatkowych , finansowych i handlowych w Republice Czeskiej
Mile widziany status studenta

OFERUJEMY:
Elastyczny czas pracy
Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
Pracę w miłej atmosferze
Zatrudnienie oparte na umowie cywilno-prawnej

Prezentacja firmy

Spółka zajmująca się handlem krajowym oraz zagranicznym artykułam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja