Opis stanowiska pracy

Centrum Lokalizacji CM od ponad 10 lat zajmuje się lokalizacją oprogramowania i tłumaczeniami technicznymi. Wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie w zarządzaniu wielojęzycznymi projektami tłumaczeniowymi zdobywaliśmy współpracując zarówno z największymi firmami, jak i ze średnim przedsiębiorstwami, dostarczającymi najnowocześniejsze technologie z takich obszarów, jak informatyka, telekomunikacja, automatyka i robotyka, motoryzacja, energetyka, elektronika i medycyna. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia z języka angielskiego i innych języków zachodnioeuropejskich na języki Europy Środkowo-Wschodniej.

Wysoką jakość wykonywanych przez nas usług tłumaczeniowych potwierdza uzyskanie certyfikatu PN-EN 15038:2006.

CM prowadzi zaawansowane prace nad maszynową obsługą terminologii wspomaganą przez człowieka oraz kontrolą jakości. Firma należy do międzynarodowych i krajowych stowarzyszeń branżowych, takich jak GALA, TAUS Data Association i PSBT.

Aktualnie poszukujemy profesjonalnych tłumaczy pisemnych tekstów technicznych z języka polskiego na angielski i angielskiego na polski do pracy zdalnej przez Internet (tzw. freelance).

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe filologiczne lub techniczne
• Doskonała znajomość języka angielskiego
• Doskonała znajomość języka polskiego
• Posiadanie i biegła obsługa programu SDL Trados 2007, SDL Trados Studio, Across
• Co najmniej roczne doświadczenie w dziedzinie przekładu i pracy z tekstami technicznymi
• Biegła obsługa komputera oraz umiejętność korzystania z Internetu
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Odpowiedzialność, terminowość, sumienność, zaangażowanie

Mile widziane:
• Znajomość innych narzędzi CAT (np. Passolo, IBM OpenTM2, Idiom, memoQ itp.)
• Znajomość specyfiki procesu lokalizacji i tłumaczeń technicznych
• Referencje od innych biur tłumaczeń lub klientów końcowych
• Znajomość drugiego języka obcego

Prezentacja firmy

Centrum Lokalizacji C&M świadczy usługi językowe dla Klientów z c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
99
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja