Tłumacz języka angielskiego i niemieckiego

Supreme

Warszawa, 02-570, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
tłumaczenie pisemne dokumentów, prezentacji, korespondencji z języka angielskiego i niemieckiego na język polski i odwrotnie.

Oferujemy
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych.
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• możliwość podjęcia pracy zdalnej

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji oraz zaproponowanie stawki godzinowej/rozliczeniowej za stronę tłumaczenia (1800znaków).

Wymagania

Wymagania
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
• znajomość języka niemieckiego - poziom min. B2/C1,
• ukończone studia filologiczne lub lingwistyczne,
• doświadczenie w tłumaczeniach,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• odpowiedzialność i samodzielność,
• umiejętności współpracy i elastyczność w działaniu,
• otwartość na zdobywanie wiedzy,

Prezentacja firmy

Jesteśmy Biurem Tłumaczeń istniejącym na rynku od 2003 roku. Ofer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja