Sii Sp. z o.o.

Tester

Miejsce pracy: Lublin

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Tester
Miasto: Lublin
tester
Zadania
  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Wykonywanie scenariuszy testowych
  • Zapewnianie najlepszej jakości testów
  • Tworzenie planu rozwoju testów, koordynacja i realizacja testów
  • Przygotowanie raportów oraz innej wymaganej dokumentacji testów
  • Informowanie o wszystkich znalezionych problemach i zgłaszanie wad
Pożądany profil
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze testowania oprogramowania (minimum 6 miesięcy)
  • Znajomość narzędzi, np. JIRA, HP QC/HP ALM, TestLink lub inne
  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania
  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pisania zapytań SQL na poziomie min. podstawowym
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium, HP QTP) oraz obiektowego lub skryptowego języka programowania

Oferujemy
  • Pracę dla lidera w branży IT i inżynierii
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów (w tym międzynarodowe), różnorodność branż (finansowa, ubezpieczeniowa, bankowa, odzieżowa, rozrywka, farmaceutyczna)
  • Możliwość zmiany projektu i elastyczne ścieżki kariery
  • Wyjątkową atmosferę - nagrody dla Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce i tytuł Grate Place to Work
  • Prywatną
     opiekę medyczną, ubezpieczenie, szkolenia, pakiet kafeteryjny (coś dla
    sportowców, kinomanów i podróżników) - zaraz od początku zatrudnienia
  • Elastyczne formy współpracy – w oparciu o umowę o pracę lub B2B - Ty wybierasz
  • Biuro blisko centrum miasta i pokoje projektowe zamiast open space
  • Owoce
     w biurze, wspólne śniadania, imprezy integracyjne dla Ciebie, ale
    również dla Twojej rodziny (bale karnawałowe, pikniki rodzinne, wyjazdy
    integracyjne, mikołajki, wigilię, piwne czwartki...i wiele innych
    wydarzeń!)
  • Grupy zainteresowań i eventy sportowe - piłka nożna, koszykówka, turniej w piłkarzyki

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-lublin@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie