SMT Software Services S.A.

Tester/ Wrocław

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Zakres obowiązków:

  • Analiza błędów oprogramowania
  • Szacowanie pracochłonności procesu testowania
  • Analiza dokumentacji funkcjonalnej
  • Tworzenie dokumentacji testowej oraz raportów dokumentujących wyniki testowania

Wymagania:

  • Doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w Linux-ie (user level)
  • Zdolności analityczne (analiza logów celem znalezienia problemu)
  • Kreatywność - tworzenie środowisk i przypadków testowych dla nowych sensorów
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych (NAT, IP, Ethernet)
  • Praktyczna wiedza z zakresu układów elektronicznych (umiejętność projektowania i budowania prostych układów, czytania schematów elektronicznych,  lutowania układów wielkości SMD, używanie oscyloskopu/analizatora stanów logicznych)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny