Tester stron www / Content Manager

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferta dla osób, które dobrze czują się z obsługą systemów do zarządzania treścią strony oraz mają doświadczenie w pracy z klientami. Niezbędne będzie wysokie poczucie estetyki, dokładność i zwracanie uwagi na detale. Na tym stanowisku będziesz testować nasze realizacje w zakresie stron www jak również wprowadzać treść, zdjęcia, tłumaczenia na gotowych już stronach.

Zakres obowiązków:

. Wprowadzanie treści oraz ich tłumaczeń na strony www

. Testowanie gotowych stron www

. Przygotowywanie listy poprawek po testach

. Współpraca z Project Managerem oraz innymi zespołami

. Kontakt z klientami firmy w zakresie realizowanych zadań

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:

. Doświadczenie w pracy z klientem

. Podstawowa znajomość obsługi narzędzi do zarządzania treścią stron www

. Umiejętność pracy w zespole

. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie czytanego tekstu

. Umiejętność priorytetyzacji zadań i ich przydziału

. Umiejętność raportowania wykonanych zadań

. Samodzielność, dokładność, zaangażowanie

. Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej / interaktywnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

. Praca na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie

. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

. Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum Poznania

. Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów

. Kurs języka angielskiego dla osób o różnym poziomie zaawansowania

. Atrakcyjne dopłaty do kart MultiSport Plus

. Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

. Bezpłatna pomoc doradcy kredytowego

. Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole

. Liczne spotkania firmowe i imprezy integracyjne

. Codzienne dostawy owoców do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca