Tester Oprogramowania

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych (aplikacje webowe i mobilne)
  • Współpraca ze starszymi testerami, zespołem developerów oraz dostawcą zewnętrznym
  • Praca z dokumentacją projektową
  • Raportowanie przebiegu testów

WYMAGANIA
  • Dwa lata doświadczenia w testowaniu aplikacji
  • Znajomość narzędzi wspierających proces testowy (Jira)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

OFERUJEMY
  • Rozwój - jesteśmy firmą specjalizująca się w Quality Assurance, więc jesteśmy idealnym miejscem do poszerzania kompetencji - oferujemy szkolenia i pomoc bardziej doświadczonych kolegów.
  • Dbamy o ciało - dofinansowujemy karty sportowe i pakiet medyczny.
  • Integrację - lubimy się poznawać! Często razem wyjeżdżamy i spotykamy się aby spędzić wspólnie czas.

B2Bnetwork