Tester Oprogramowania

Progresso Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso, dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

• Przeprowadzanie testów aplikacji i systemów oprogramowania:

- stress test, wydajnościowe, funkcjonalne – w różnych środowiskach (oprogramowanie wbudowane, PC)

• Tworzenie i uruchamianie skryptów testowych,

• Tworzenie raportów o błędach,

• Nadzór na dokumentacją techniczną,

• Współpraca z programistami, zespołami projektowymi

Wymagania

Wymagania

• Wykształcenie wyższe: Elektronika lub pokrewne,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata w zakresie kodowania i testowania aplikacji i oprogramowania dla systemów wbudowanych,

• Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Znajomość języka programowania C,

• Znajomość struktury warstwowej oprogramowania, architektury AUTOSAR

• Znajomość narzędzi: Kompilator, Debugger, Vector Informatik (CANalyzer, CANoe, CANstress, CANape), CANTATA (lub pokrewne), Polyspace (lub pokrewne),

• Umiejętność tworzenia przypadków testowych w celu wykrywania słabych stron oprogramowania,

• Umiejętność tworzenia skryptów i programów/narzędzi w celu testowania wydajności modułów programowych i/lub automatycznej analizy dużych plików dziennika w celu wyszukania błędów oprogramowania

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Interesującą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria