Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Projektować przypadki testowe
  • Wykonywać funkcjonalne i/lub integracyjne testy oprogramowania
  • Raportować błędy i wyniki testów, tworzyć oraz aktualizować dokumentację testową
  • Rozwijać i utrzymywać środowiska testowe
  • Współpracować z programistami w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych

Co musisz umieć?

  • Mieć wiedzę z zakresu teorii testowania oprogramowania
  • Tworzyć przypadki testowe
  • Znać systemy operacyjne z rodziny Windows, sieci komputerowe i środowiska wirtualne (używać np VirtualBox, VMWARE, Hyper-V)j
  • Znać w stopniu podstawowym MS SQL
  • Posługiwać się językiem angielskim co najmniej na poziomie umożliwiającym tworzenie oraz czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Znajomość Jira, Testlink
  • Doświadczenie w pracy z Git lub SVN
  • Znajomość Windows Serwer
  • Certyfikat ISTQB
  • Doświadczenie w pracy metodykami zwinnymi (Scrum)
  • Umiejętność programowania (JavaScript, Python, C#)

Zapewnimy Ci:

  • Pracę przy unikalnych projektach o dużej skali i stopniu skomplikowania
  • Stanowisko dobrane do Twojej wiedzy i umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pakiet socjalny (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne - do wyboru PZU albo Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Systems, obiady)
  • Bezpłatny parking
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w zespole, z którym po godzinach zagrasz w piłkę nożną lub pobiegniesz w maratonie

Wymagania

Szukamy kilku osób na stanowisko:

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych