Opis stanowiska pracy

Polski HR Search&Selection Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna działająca w oparciu o nowoczesne technologie teleinformatyczne. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników dla uznanych pracodawców z Polski i zza granicy. Należymy do PHR S.A.

Aktualnie do now opowstającego biznesowego centrum IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Przemyśl

Zakres obowiązków:

-Tworzenie scenariuszy testowych na podstawie wymagań
-Projektowanie, tworzenie, wykonywanie i utrzymywanie manualnych oraz automatycznych testów
-Tworzenie szczegółowych raportów dotyczących defektów.
-Przygotowywanie dokumentacji informatycznych
-Ścisła współpraca z programistami oraz analitykami celem pozyskania niezbędnych informacji
-Uczestniczenie w spotkaniach zespołów projektowych
-Analiza wymagań funkcjonalnych

Wymagania

Wymagania:

-Wykształcenie techniczne związane z IT
-Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku pracy będzie atutem
-Wiedza z zakresu technologii WebServices, automatyzacji testów z wykorzystaniem technologii Java/Groovy i Continuous Integration.
-Umiejętność korzystania z technologii SQL
-Znajomość technologii XML oraz metodologii tworzenia oprogramowania (np. SCRUM)
-Umiejętność poprawnego raportowania błędów
-Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
-Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows i Unix/Linux
-Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
-Dokładność, rzetelność, terminowość

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Udział w ciekawych projektach oraz długotrwałą współpracę
-Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość awansu
-Ciekawy pakiet benefitów

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w profesjonalnych procesach rekrutacyjnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy