Tester Automatyczny

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta działającego działających na rynku ochrony zdrowia poszukujemy osoby na stanowisko Testera Automatycznego, który będzie odpowiadał za wdrożenie i koordynowanie procesu automatyzacji testów w firmie.

Zadania:

  • przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych;
  • tworzenie dokumentacji i instrukcji użytkownika;
  • przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych;
  • rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów;
  • czynny udział w realizacji projektów na wszystkich jego etapach;
  • dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań.

Wymagania:

  • doświadczenie w automatyzacji testów (Java) - min.2 lata;
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do zarządzania testami;
  • znajomość Enterprise Architect;
  • umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych.

Mile widziane:

  • znajomość JIRA, Jenkins, Selenium;
  • znajomość GAMP5.

Klient oferuje:

  • długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • dwuskładnikowy system wynagradzania (podstawa + premia)
  • kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupow
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media