Tester aplikacji webowych

2CAN S.A.

50-447 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Med Advice Online sp. z o.o. jest właścicielem platformy FitQuickly - narzędzia do video konsultacji pomiędzy dietetykami i pacjentami. Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, który poszukuje równie ambitnej osoby na stanowisko:

(praca na ½ etatu, również dla studentów)

Nasze biuro mieści się w centrum Wrocławia (10 minut piechotą z Galerii Dominikańskiej) i jest świetnie skomunikowane z większością uczelni. Poza pracą u nas również znajdziesz czas na wspólną pizzę, turnieje w Call of Duty i Quake Arena czy integrację przy piwie. Jeżeli chcesz zajmować się ambitnymi zadaniami, rozwijać się w miłej i przyjaznej atmosferze to czytaj dalej!

Oferujemy:

  • realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań;
  • realny wpływ na rozwój produktu i firmy - wygrywają najlepsze pomysły;
  • możliwość pracy na wygodnych pufach lub czerwonej kanapie z ekoskóry;
  • możliwość awansu wraz ze wzrostem firmy;
  • nieustanne nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • firmową biblioteczkę i niezbędne szkolenia;
  • regularnie zajęcia z angielskiego w godzinach pracy z sympatyczną lektorką;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość dostosowania się do planu studiów;
  • elastyczne formy zatrudnienia;
  • nieustanne burze mózgów i ciągłą wymianę doświadczeń.

Twoja praca to:

  • Odpowiedzialność za testy oprogramowania;
  • Bieżące testowanie aplikacji webowej;
  • Monitorowanie i zgłaszanie błędów oprogramowania;
  • Ścisła współpraca z developerami;
  • Analiza błędów;
  • Raportowanie.

Wymagania

  • Dyspozycyjność min 20 godzin w tygodniu;
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows;
  • Znajomość metodologii testowania;
  • Znajomość trendów panujących w Internecie;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;
  • Biegłe korzystanie ze stron WWW;
  • Rzetelność i skrupulatność;
  • Wysokie poczucie estetyki.

Prezentacja firmy

2CAN Spółka Akcyjna jest firmą, która specjalizuje się w tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości