Terapeuta zajęciowy

Scanmed S.A.

Kraków, 30-150, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, 30-150

Grupa Kapitałowa Scanmed S.A. - jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce z kapitałem zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Terapeuta zajęciowy.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie oceny czynnościowej sprawności funkcjonalnej możliwości wykonywania złożonych czynności życia codziennego (Instrumental Activities Daily Living, IADL-skala Lawtona); stymulacja procesów poznawczych,
  •  przygotowanie rodziny i opiekunów pacjenta do kontynuacji opieki (działania edukacyjne), udział w pracach zespołu terapeutycznego;
  •  realizowanie indywidualnego planu wsparcia -planu pracy terapeutycznej z uczestnikiem, tworzonego na podstawie sporządzonej diagnozy potrzeb orazdiagnozy możliwości psychofizycznych uczestnika .

Wymagania:

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 30 sierpnia 2009 roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji leczniczej, osoba ukończyła:

  • studia wyższe na kierunku lub w specjalności terapia zajęciowa, obejmujące co najmniej 3000 godzin kształcenia, w tym 2000 godzin w grupie treści podstawowych i kierunkowych obejmujących wiedzę z zakresu teorii i technik terapeutycznych i uzyskała tytuł licencjata, lub
  •  ukończyła szkołę policealną publiczną lub niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskała tytuł zawodowy terapeuty zajęciowego lub dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie terapeuty zajęciowego, lub
  •  studia wyższe w specjalności terapia zajęciowa, obejmujące co najmniej 1665 godzin kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowego i uzyskała tytuł licencjata, lub
  • rozpoczęcie po dniu 30 sierpnia 2012 r. studiów wyższych w zakresie terapii zajęciowej, obejmujące co najmniej 2000 godzin w grupie treści podstawowych i kierunkowych obejmujących wiedzę z zakresu teorii i technik terapeutycznych i uzyskała co najmniej tytuł licencjata.
  •  osoba odpowiedzialna, pracowita, uczciwa,
  •  posiadająca umiejętność pracy w zespole, wysoka empatia.

 Oferujemy:

  •  umowę o prace na etat na czas określony/ czas trwania projektu
  •  uczestnictwo w szkoleniach,
  •  możliwość rozwoju zawodowego,
  •  podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  •  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

 Rodzaj pracy: Pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.