Terapeuta procesów integracji sensorycznej

Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej

Kraków, 31-566, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Ze względu na intensywny rozwój Centrum psychoterapii i neuroterapii STER poszukuje psychologa, pedagoga specjalnego lub fizjoterapeutę z ukończonym II stopniem kursu integracji sensorycznej do terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz trudnościami w obszarze procesów sensorycznych.
Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, w którym opiszą państwo jak wygląda dzień pracy z którego jesteście państwo zadowoleni.

Wymagania

*Ukończony II stopień kursu z zakresu diagnozy i terapii integracji sensorycznej
*Przynajmniej dwuletnia praktyka w obszarze zaburzeń rozwojowych.
*Motywacja do rozwoju i pracy w gronie neuroterapeutyczno-psychoterapeutycznym, czyli rozumiejącym pacjenta wieloaspektowo.
*Zaangażowanie i postawa nastawiona na aktywną współpracę w zespole i rozwój własny.
*Wysoka kultura zawodowa w obszarze etyki i organizacji pracy.
* Dyspozycyjność 6-8 godzin w tygodniu (1 lub dwa dni) do lipca, następnie 30h tygodniowo ( 3/4 etatu), cały etat od września.

Prezentacja firmy

Zespół ludzi którzy poprzez swoje doświadczenie, pasję i nieustanny roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad dzieckiem