Telemonter / Monter wysokościowych instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (Telecom Rigger)

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Birmingham, Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Birmingham w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Birmingham, Wielka Brytania
Nr referencyjny: TELECOM/0316/IP
Ilość miejsc pracy: 10

Interview z brytyjskim pracodawcą odbędzie się w Warszawie w miesiącu kwietniu 2016r.

Opis stanowiska:

Praca będzie polegała na montowaniu, uruchamianiu, likwidacji i demontażu sprzętu / instalacji z masztów, wież, dachów i słupów; doprowadzanie linii zasilającej, uziemienia, oznakowania. Sprawdzanie przewodów zasilających i światłowodów. Inspekcja Radiolinii typu Split Mount (IDU+ODU) , testy CPN i sprawdzanie podłączonej instalacji.

Oferujemy

  • Kontrakt zawarty bezpośrednio z klientem na okres min 12 miesięcy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

          - Lead Groundworker – 100.00 GBP - 110.00 GBP brutto / dzień;
          - Groundworker - 85.00 GBP – 95.00 GBP brutto / dzień;

  • Zakwaterowanie dostarczone i płatne przez pracodawcę;
  • Pomoc w załatwianiu formalności.

Wymagania

  • Posiadanie udokumentowanego doświadczenia w powyższym zawodzie w  pracy z instalacjami takich sieci jak: Orange; T-Mobile; Play; Virign Mobile ,w szczególności HUAWEI;
  • Posiadanie ukończonych szkoleń BHP w zakresie pracy z falami radiowymi;
  • Posiadanie zaawansowanego kursu technik linowych i prac wysokościowych;
  • Uprawnienia na zwyżki;
  • Ukończony kurs pierwszej pomocy;
  • Stosowanie i przestrzeganie obowiązujących zasad BHP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) ;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja