Opis stanowiska pracy

Dla naszego Kilenta, firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Budowa, montaż, konfigurowanie systemów i sieci telekomunikacyjnej,
  • Aktywacja/deaktywacja usług na sieci dostępowej (zestawienie linii, wykonanie instalacji abonenckiej),
  • Usuwanie awarii i stanów zagrożeń,
  • Wykonywanie prac konserwacyjno - eksploatacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min. zasadnicze (mile widziane kierunkowe:
  • Telekomunikacja, Elektronika lub pokrewne),
  • Znajomość budowy sieci telekomunikacyjnej,
  • Znajomość diagnostyki pomiarowej łączy podkładowych oraz usług POTS, ISDN,
  • Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (praca w terenie),
  • Prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja