Telemarketing, również dla studentów

Projekty Sprzedażowe Sp. z o.o.

42-200 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • umawianie spotkań handlowych (segment biznesowy)
  • raportowanie przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych
  • praca biurowa od poniedziałku do piątku
  • realistyczne zarobki rzędu 1 tys. -  2,5 tys. zł netto miesięcznie (podstawa + premia)

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (telemarketing, umawianie spotkań, telesales, podobne)
  • dyspozycyjność
  • nienaganna dykcja oraz komunikatywność - warunki bezwzględne
  • orientacja na plany miesięczne
  • zdolność szybkiej adaptacji do nowego środowiska pracowniczego

Prezentacja firmy

Jesteśmy małym zespołem świadczącym usługi marketingowe. Małym oznacza: ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media