Telemarketing Poznań

ESIM SP. Z O.O.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:
Telefoniczne pozyskiwanie reklamodawców do serwisów internetowych należących do firmy ESIM Sp. z o. o
Sprzedaży podstawowych modułów reklamowych w serwisach internetowych
Obsługę klientów dotychczasowych
Weryfikację bazy sprzedażowej
Przygotowanie ofert w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
Budowanie dobrego wizerunku firmy poprzez utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

Umiejętność obsługi internetu oraz środowiska Microsoft Office
Umiejętność pracy zespołowej, jak również indywidualnej
Elastyczność w działaniu oraz zdolność szybkiego reagowania na potrzeby klienta
Wysoka motywacja i skuteczność w osiąganiu celów
Dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem
Kreatywność i samodzielność w działaniu
Poczucie humoru i optymizm mile widziane

Prezentacja firmy

EUROBOOK - baza danych Serwisu Internetowego oraz jego książkowy odpowie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing