Opis stanowiska pracy

Komornic Polska sp. Z o.o. z Wrocławia rozpoczęła rekrutację na stanowisko Telemarketera (praca w domu).

Poszukujemy osoby do telefonicznego umawiania spotkań dla przedstawicieli handlowych.
Posiadamy szeroki zakres usług m.in. obsługa prawna firm, odzyskiwanie należności (windykacja polubowna, postępowania sądowe, egzekucyjne), skup wierzytelności,.

Oferujemy:
- pracę w zaciszu własnego domu, elastyczny czas pracy
- umowę o dzieło w pierwszym miesiącu następnie do wyboru np. umowa o prace na czas próbny 6 miesięcy .
- wynagrodzenie uzależnione wyłącznie od wyników (ilości umówionych spotkań + bonus od podpisanej przez handlowca na spotkaniu umowy)
- bezpłatne szkolenia i materiały pomocnicze
- niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy )

W temacie wiadomości należy wpisać: "Telemarketer-praca w domu".
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Wymagania

Do głównych obowiązków Telemarketera należało będzie:
- telefoniczne umawianie spotkań na terenie Dolnego Śląska
- oferowanie usług firmy Komornic Polska sp.z o.o.
- raportowanie wyników swojej pracy

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia w telefonicznym umawianiu spotkań (mile widziane doświadczenie w branży call/center np. windykacynej /finansowej)
- podstawowych umiejętności sprzedażowych
- wysokiej mobilizacji i samodyscypliny
- dostępu do komputera i internetu

Prezentacja firmy

Firma Komornic Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
150PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse