Telemarketer

KBR

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna Madnet szuka pracownika na stanowisko:

Do pracy w biurze w Sosnowcu w kilkuosobowym dziale handlowym

Opis stanowiska:

• Kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami z przekazanych baz danych

• Przekazywanie zainteresowanych kontaktów do działu sprzedaży

• Prowadzenie i uzupełnianie bazy danych

Wymagania:

• Umiejętność sprzedaży przez telefon (tylko i aż)

• Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny marketingu internetowego

• Mile widziani studenci studiów niestacjonarnych

Oferujemy:

• Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę (zależnie od wyników)

• Premię od sprzedaży

• #młodość #dynamizm #rozwój #pieniądze #blablabla

Oczekujemy

• Motywacji

• Tego, że po 3 miesiącach premia będzie stanowić co najmniej 33% Twojego wynagrodzenia

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV wraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgode na przetwazanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz, U z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Prezentacja firmy

Madnet to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna wyspecjalizow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 770PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing