Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów za pośrednictwem telefonu

• Prezentację ofert dotychczasowym Klientom za pośrednictwem telefonu

• Bieżącą rejestracja, uzupełnianie i aktualizacja informacji o Klientach, kontaktach oraz innych istotnych zdarzeniach w systemie

Preferujemy osoby z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności oraz studentów. Istnieje możliwość pracy z domu (w promieniu 20 km od siedziby firmy) – wyposażymy Cię w wymagany sprzęt, wymagany jest jedynie internet.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Predyspozycji do obsługi telefonicznej, czyli: miły głos, dobrą dykcję, wysoką kulturę osobistą

• Komunikatywności, energiczności, dobrego humoru oraz łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych

• Umiejętności obsługi komputera

W zamian oferujemy:

• Profesjonalne szkolenia produktowe

• Czas pracy jaki Ty preferujesz (dni tygodnia oraz godziny z zakresu 8:00 do 16:00)

• Możliwość pracy z domu (wyposażymy Cię w potrzebne narzędzia)

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów

Dodatkowe atuty :

Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (Call Center)

Zainteresowanych w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie e-mailem Curriculum Vitae ze zdjęciem oraz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. 133, poz. 883

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która od 20 lat sprzedaje i wdraża oprogramowanie do zar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing