Opis stanowiska pracy

Centrum Doradczo-Szkoleniowe - dostarczamy profesjonalne usługi w zakresie szkoleń, doradztwa biznesowego oraz pośrednictwa pracy. Chcemy zaprosić do naszego grona ambitną osobę na stanowisku: Telemarketera. Po obopólnym zadowoleniu ze współpracy mamy przewidzianą ścieżkę rozwoju dla danej osoby.

Oferujemy:

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- miłą atmosferę w pracy

- narzędzia niezbędne do pracy

- współpracę ze stałymi klientami firmy

- stabilne warunki zatrudnienia

- rozwój zawodowy

Wymagania

Oczekujemy:

- nienagannej dykcji

- wysokiej kultury osobistej

- znajomości obsługi komputera

- zaangażowania, wytrwałości i sumienności w powierzonych obowiązkach

- odpowiedzialności i samodzielności w działaniu

- systematyczności i dobrej organizacji pracy

- umiejętności realizacji celów sprzedażowych

- doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej (obsłudze klienta)

- umiejętności utrzymania dobrych relacji ze stałymi i nowymi klientami firmy

- mile widziane doświadczenie w telemarketingu

Obowiązki:

- działania związane z marketingiem telefonicznym

- prace biurowe i obowiązki związane z ich organizacją

- uaktualnianie i tworzenie bazy danych (system CRM, raportowanie)

- sporządzanie ofert i realizowanie założonych planów sprzedażowych

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV oraz Listu Motywacyjnego drogą mailową z zaznaczeniem w tytule maila: Telemarketer, Imię i Nazwisko. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

Centrum Doradczo-Szkoleniowe dostarcza swoim klientom profesjonal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing