Lider na rynku usługi pozyskiwania
krwi pępowinowej w Polsce
w związku z rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Telemarketer / Telemarketerka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna, a także mailowa obsługa Klienta
  • Bieżąca współpraca z Klientami czyli udzielanie informacji o usłudze Polskiego Banku Komórek Macierzystych
  • Raportowanie aktywności w systemie CRM
  • Kompletowanie dokumentów, broszur i ulotek
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami
  • Dbałość o wysoką jakość i standardy obsługi klienta
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta/telemarketingu
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów telefonicznych, korespondencja z Klientami)
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o bardzo dynamicznym rozwoju w usług medycznych
  • Zatrudnienie (pełen etat) w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na stanowisku z ludźmi pełnymi zaangażowania i ambicji
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych (realna szansa awansu wewnątrz struktur firmy)
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Wynagrodzenie: podstawa ok. 2000 zł netto + prowizje