Telemarketer/Telemarketerka Głogów i okolice dolnośląskie

Prestige Call Centre

Głogów, 67-200, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Prestige Call Centre w związku z dynamiczną ekspansją poszukuje osób na stanowisko:
telemarketerka/telemarketer

Do obowiązku zatrudnionych na stanowisku telemarketera, należeć będzie telefoniczne umawianie osób na spotkania handlowe itp.

Jako firma zapewniamy Państwu:

- atrakcyjne zarobki i motywacyjny system premiowania
- szkolenia przygotowujące do pracy
- pełną wyzwań pracę w stabilnej i rozwojowej firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- stałą opiekę ze strony firmy w ramach realizacji założonych celów
- stabilność finansową i socjalną
- miłą atmosferę w pracy

Przed podjęciem pracy obowiązkowe będzie odbycie krótkiego szkolenia teoretycznego i praktycznego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- komunikatywności
- dobrej dykcji i miłego głosu
- silnego nastawienia na realizację wyznaczonych celów
- podstawowej obsługi komputera ( w razie konieczności szkolimy)
- umiejętności pracy w zespole
- wysokiej kultury osobistej
- dobrej organizacji pracy
- asertywność

Mile widziane również osoby od 20 - 65 roku życia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranym Kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Firma Prestige Call Centre specjalizuje się w świadczeniu usług w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
dodatkowo składki
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zapewniamy
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta