Telemarketer - Stacjonarny - Częstochowa (język polski)

Internet Holding Sp. z o.o.

42-200 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nowo powstająca spółka z branży internetowej poszukuje osób na stanowisko telemarketera do aktywnej sprzedaży usług i produktów firmy na obszarze całego kraju.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z bazą potencjalnych klientów

  • udzielanie informacji telefonicznej i mailowej potencjalnym klientom

  • aktywna sprzedaż wyznaczonych grup produktów

  • wykonywanie  30 - 40 kontaktów telefonicznych dziennie z potencjalnymi klientami.

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży produktów i usług mile widziane

  • wysoka kultura osobista

  • wiedza i doświadczenie  z zakresu budowy serwisów internetowych będzie dodatkowym atautem.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca w centrum Częstochowy

  • Działanie w ambitnym, dynamicznym i młodym zespole

  • Możliwość nawiązania dalszej współpracy

Prezentacja firmy

Firma z branży Internet - E-Commerce

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż