Telemarketer - praca od zaraz dla osób w różnym wieku!

Dimar Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało :
- Telefoniczny kontakt z klientem,
- Prezentacja oferty,
- Profesjonalna rozmowa,
- Umówienie klienta na bezpłatne spotkanie

Wymagamy :
- Komunikatywności na poziomie wysokim,
- Poprawnej dykcji,
- Podstawowej znajomości obsługi komputera,
- Doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :
- Pracę w stabilnych godzinach (9-15 bądź 14-20) - dla chętnych możliwość pracy w większym wymiarze godzinowym np. 8 -10 h,
- Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji (Motywujący system premiowy, uzależniony tylko i wyłącznie od Twoich wyników),
- Szkolenie przygotowujące do pracy,
- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, oraz miłą atmosferę w przyjaznym zespole

Prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Prezentacja firmy

Grupa Środkowo-Europejska oferująca kompleksowe rozwiązania w Mar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Administracja biurowa