Telemarketer - konsultant telefoniczny

Patrono

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Telemarketer będzie miał za zadanie nawiązać relacje i zachęcić do współpracy z firmą osoby przygotowujące się do dokonania transakcji kupna lub sprzedaży mieszkania.
Pracownik będzie odpowiedzialny za umawianie spotkań pośrednikom nieruchomości.

Kontakty i relacje będą nawiązywane z wykorzystaniem ogólnodostępnych baz potencjalnych klientów.

Wymagania

Łatwość nawiązywania kontaktów
Podstawowa znajomość obsługi komputera
Komunikatywność
Biegła znajomość jeżyka polskiego w mowie i piśmie
Poprawna dykcja i miły głos przez telefon

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się doradztwem w dziedzinie obrotu nieruchomośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
600PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników sprzedażowych
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Ubezpieczenia