Opis stanowiska pracy

Firma PSP na polskim rynku działa od 2008 roku. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań biznesowych w obszarze usług płatności bezgotówkowych, przyjmowania i rozliczania płatności masowych, zasileń kont telefonicznych a także zasileń liczników energii elektrycznej.

Opis stanowiska :
kontakt telefoniczny z Klientem w oparciu o wewnętrzną bazę firm
umawianie spotkań dla Konsultantów Klienta Biznesowego,
doradztwo w zakresie produktów,
przedstawianie oferty nowym klientom

Oferujemy:
umowa o pracę
profesjonalne szkolenia, bieżące wsparcie merytoryczne,
pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16 lub w mniejszym wymiarze
możliwość wykonywania pracy w miejscu zamieszkania ,
wynagrodzenie stałe plus premia motywacyjna
praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
narzędzia niezbędne do wykonania pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, z którymi umówimy się na rozmowę w naszym biurze.
Termin nadsyłania aplikacji do 16 XI 2015.

Wymagania

referowana osoba lubiąca rozmawiać z ludźmi, łatwo nawiązująca kontakty
znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji
doświadczenie na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma z branży IT o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
MOTYWACYJNY SYSTEM WYNAGRADZANIA
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing