Telemarketer / Handlowiec

EduPartner

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma EduPartner Szkolenia i Doradztwo poszukujemy kandydatki / kandydatów do pracy na stanowisku "Telemarketer / Handlowiec" którzy będą odpowiedzialni za telefoniczne pozyskiwanie klientów biznesowych, sprzedaż szkoleń oraz utrzymanie bardzo dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy.

Zakres obowiązków :

- telefoniczna sprzedaż szkoleń dla klientów biznesowych

- wsparcie biura sprzedaży w Pabianicach

- budowanie bazy CRM

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowiskach sprzedażowych / handlowych

- zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

- podstawy obsługi komputera i pakietu MS Office

- wykształcenie min. średnie

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży szkoleń

Oferujemy:

- wynagrodzenie bez górnego limitu ( podstawa + wynik )

- szkolenia i możliwość rozwoju

- umowę zlecenie lub umowa o pracę

- przyjazną atmosferę

- stałe godziny pracy ( 7.00 - 15.00 )

Prosimy o przesłanie aplikacji - wyłącznie CV ze zdjęciem

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

EduPartner Szkolenia i Doradztwo<br/><br/>Jesteśmy bardzo ambitną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia