Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

• Osiąganie celów sprzedażowych w kanale telesprzedaży;

• Tworzenie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność telesprzedaży oraz sprzyjających osiąganiu celów sprzedażowych;

• Współtworzenie skryptów rozmów dla konkretnych produktów;

• Sprzedaż typu cross-selling oraz promocji dedykowanym kluczowym klientom;

• Segmentacja bazy klientów w związku z bieżącymi i planowanymi akcjami sprzedażowymi;

• Analiza sprzedaży oraz współpraca z menedżerami produktów;

Wymagania

Umiejętności sprzedażowe, wysoka komunikatywność

• Przyjemny głos

• Doświadczenie w pracy w call center

• Kreatywność, chęć do pracy na samodzielnym stanowisku.

Oferujemy

• pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,

• pracę na umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedaży (część stała i prowizja),

• możliwość rozwoju zawodowego;

• dobra atmosferę pracy

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodowym Wydawnictwem specjalizującym się w publi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1-2 lata
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
od poziomu sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne