Opis stanowiska pracy

Call Center Dynamic Sales sp. z o.o. jest spółką utworzoną w 2009 roku realizującą kampanie przede wszystkim dla klientów z sektora telekomunikacyjnego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Wrocław, Kiełbaśnicza 28

Wymiar pracy: Pełen etat

Aktualnie mamy wolne miejsca pracy dla osób uczących się / studiujących.

O C Z E K U J E M Y:

 - zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań

- mile widziani studenci studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- znajomości obsługi komputera

- odpowiedzialności za powierzone zadania

O F E R U J E M Y:

- podstawa godzinowa od 10,50 brutto + prowizja

- możliwość wygodnego łączenia nauki ze szkołą - ELASTYCZNY GRAFIK

- cykl szkoleń z zakresu sprzedaży i negocjacji zakończony certyfikatem

- karty Benefit System

- jasne zasady wynagradzania w oparciu o wysoką podstawę godzinową oraz premię

- pracę w samym centrum miasta

CV* wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres e-mail lub aplikuj na naszej stronie internetowej.

Informujemy,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Dołącz do naszego zespołu!

Prezentacja firmy

Call Center Dynamic Sales sp. z o.o. (CCDS) jest spółką utworzoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wysokie Premie, Zniżki, Multisport, Konkursy
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta