Telefoniczny doradca klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Rawa Mazowiecka, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów przy wykorzystaniu istniejącej bazy Klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętności i predyspozycji sprzedażowych.
  • Komunikatywności, nastawienia na współpracę,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Dobra dykcja, łatwość formułowa wypowiedzi;
  • Zaangażowanie, wytrwałość, sumienność, nastawienie na osiąganie wysokich wyników.

Nasz Klient oferuje:

  • Szkolenia z zakresu obsługi Klienta;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11 zł/brutto/h+ premia zależna od osiąganych wyników);
  • Dla osób zamieszkałych powyżej 25 km od Rawy Mazowieckiej dofinansowanie do dojazdu;
  • Możliwość skorzystania z kart Multisport i LuxMed

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja sprzedażowa
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta