Opis stanowiska pracy

Stała praca biurowa dla studentów / uczniów – 10 zł netto za godzinę!

Nowo otwarte biuro w świetnej lokalizacji w Grudziądzu poszukuje pracowników o statusie ucznia / studenta. Wynagrodzenie to 10 zł netto (na rękę) za godzinę. Praca w biurze na miejscu w godzinach 10:00-18:00. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należeć telefoniczna obsługa Klientów.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV lub o kontakt telefoniczny.

Wymagania

aktualna legitymacja ucznia / studenta.

Prezentacja firmy

Jako Contact Solutions rozpoczęliśmy swoją działalność w odpowied... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing