Telefoniczny Doradca Klienta Orange Polska S.A.

Gi Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • telefoniczna sprzedaż produktów sieci Orange - Klientom wewnętrznym sieci (przedłużanie umów / dosprzedaż).

Wymagania:

  • umiejętność przekonywania oraz łatwego nawiązywania kontaktu z innymi
  • pewność siebie i nastawienie na osiąganie celów indywidualnych
  • kultura osobista
  • gotowość do pracy w ramach godzin 8-21
  • umiejętność obsługi komputera

Zapewniamy:

  • stawkę 13 zł brutto za godzinę + atrakcyjny system premiowy (średnie premie to ok 1500 zł)
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, po okresie wdrożeniowym
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • dostosowanie grafiku do indywidualnych potrzeb (wolne niedziele i święta)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • liczne konkursy motywacyjne
  • możliwość uzyskania karty Multisport, pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego

A przede wszystkim

  • pracę bez względu na wiek czy doświadczenie, nie stawiamy żadnych ograniczeń - dla nas liczy się Twoja osobowość!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.