Telefoniczny Doradca D/S Sprzedaży Produktów Bankowych

Specjal Finance

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: "Telefoniczny Doradca D/S Sprzedaży Produktów Bankowych"

Wymagania:
- zaangażowanie i dążenie do celu
- aktywność w pozyskiwaniu klientów
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Zakres obowiązków:
- prezentacja oferty kredytowej
- rozpoznawanie potrzeb klientów
- realizacja planów sprzedażowych
- nawiązywanie trwałych relacji z klientami

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+prowizja+premia)
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- stabilne miejsce pracy
- miłą atmosferę oraz przyjazne warunki pracy
- możliwość awansu w nowo powstałych strukturach firmy
- niezbędne narzędzia pracy (telefon,laptop)

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza. Jednocześnie informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

Działamy w branży pośrednictwa finansowego. Zajmujemy się sprzeda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing