Telefoniczna obsługa Klienta (student)

Neuca S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Ciekawa oferta zatrudnienia dla osób, które chcą połączyć naukę z pracą.

Telefoniczne przyjmowanie od aptek zamówień, rejestrowanie ich w systemie, udzielanie Klientom informacji o dostępności preparatów i ich cenach oraz o aktualnych promocjach.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na pół etatu,
- godziny pracy głównie pon-pt 17-21 i 18-22,
- możliwość awansu i korzystania z benefitów (opieka medyczna i karta Multisport),
- szkolenia wdrażające i rozwijające kompetencje,
- przyjazne środowisko pracy.

Prezentacja firmy

GRUPA NEUCA<br/>Jesteśmy największym hurtowym dystrybutorem farma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta