Opis stanowiska pracy

Wiodący producent sprzętu sportowego z siedzibą w Starachowicach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Starachowice
Region: świętokrzyskie
Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji
- koordynowanie projektów dotyczących nowych uruchomień
- weryfikacja kalkulacji kosztowych i optymalizacja kosztów
- planowanie, wyznaczanie priorytetów, określanie standardów jakościowych i czasowych

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- znajomość procesów technologicznych w zakresie obróbki stali: spawanie, wypalanie, gięcie, obróbka mechaniczna
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- znajomość programu Solid Edge, Inventor lub innego programu do projektowania w 3D
- orientacja na cele
- samodzielność w działaniu
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP (Enova, CDN XL, Impuls SAP, IFS,)

Oferujemy:
- pracę w innowacyjnym, zaangażowanym zespole
- stabilne warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dobrą atmosferę współpracy w firmie

Prezentacja firmy

Marbo zostało założone ponad 30 lat temu w Starachowicach. Zaczynaliśmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria